אנחנו בחו"ל עד 11/06/2024, ניתן ליצור קשר בוואצאפ 

7445584 050 או 8632329 050 , ניתן גם לשלוח מייל 

israeljeeptours@gmail.com


גלישת חול

מהו ספיד בורדינג (speedboarding) בגלישת חולות? מדובר בגלישה מהירה מאוד על החול. 

על מנת לבצע גלישת חולות מהירה יש להרטיב את החול במשך כל זמן הפעילות. דבר זה דורש לארגן הרבה משאבים ועזרים ניידים לאזור המתאים לגלישת חולות בסגנון ספידבורדינג. יש לנייד לגלישה כמות גדולה של מים, משאבות חזקות, צנרת וצוות עובדים. אנו מרטיבים את מסלול הטיפוס לראש הדיונה משתי סיבות: באופן הזה יותר קל לטפס למעלה הדיונה כשהחול רטוב  וכן הורדת חום הדיונה במידה והיא חמה לטיפוס.מחיר כניסה לאתר גלישת חולות  ספידבורדינג  - 70 שח לאדם


ספיד בורדינג וארוחות


החברה מציעה חוויה ייחודית שהומצאה על ידי בעל החברה, נועם צרפתי. אין עוד חברה בארץ ובעולם שמבצעת ספידבורדינג בגלישת חולות.

מהו ספיד בורדינג (speedboarding) בגלישת חולות? מדובר בגלישה מהירה מאוד על החול. 

על מנת לבצע גלישת חולות מהירה יש להרטיב את החול במשך כל זמן הפעילות. דבר זה  דורש לארגן הרבה משאבים ועזרים ניידים לאזור המתאים לגלישת חולות בסגנון ספידבורדינג. יש לנייד לגלישה כמות גדולה של מים, משאבות חזקות, צנרת וצוות עובדים. אנו מרטיבים את מסלול הטיפוס לראש הדיונה משתי סיבות: באופן הזה יותר קל לטפס למעלה הדיונה כשהחול רטוב  וכן הורדת חום הדיונה במידה והיא חמה לטיפוס.

גלישת חולות רגילה מבוצעת על חול יבש. ככל שהחול חם יותר, הגלישה יותר איטית עד בלתי אפשרית. בחול קר הגלישה אומנם משתפרת אבל עדיין איטית מאד ביחס למהירות הגלישה בספידבורדינג

קרא עוד
אודותינו


החברה ממוקמת בישוב אשלים בנגב, בסמוך לאזור הדיונות הגדול בארץ. כך שזה טבעי שהחברה מפעילה אתר לגלישת חולות. במשך תקופה ארוכה גלשנו על חול יבש כמו שאר החברות בארץ שעוסקות בתחום זה, כאשר חום  הדיונה הכתיב את שעות הפעילות ומהירות הגלישה. במשך מספר חודשים פיתחנו את המוצר ספידבורדינג (speedbording|), גלישת חולות מהירה מאוד במסלול רטוב בכל מגז אויר. למרות הלוגיסטיקה הכרוכה בהרטבת המסלול, מחיר הגלישה נותר נמוך ושווה לכל נפש. אתר גלישת החולות כולל גלשנים, מסלול רטוב, סככות צל עם מחצלות, מזרונים, כריות, שתיה חמה ומים קרים, ברז שטיפה, עזרה ראשונה, מדריך לגלישה, מכירה של שתיה קרה וגלידות/ארטיקים.  


קרא עוד

גלריה


צור קשר

השאר פרטים

logo בניית אתרים